تنها وبسایت رسمی شرکت نوآوران سلامت گستر شریف noavaran-sharif.ir و noavaran-sharif.com

راه ارتباطی ما با شما سامانه پیامکی 50002210801

تنها لوگو رسمی ثبت شده شرکت نو آوران سلامت گستر شریف نوآوران شریف میباشد.

لزوم ارتقای دانش جامعه در حوزه‌های مختلف

سلول های بنیادی
ایران پانزدهمین تولید کننده برتر سلول‌های بنیادی در جهان
فروردین ۳۰, ۱۳۹۶
نخستین سالگرد
نخستین سالگرد تأسیس شرکت نوآوران شریف
تیر ۷, ۱۳۹۶
ارتقای دانش
ارتقای دانش

وزیر بهداشت با بیان این که سفیران سلامت دانشجویی در ارتقای دانش و توانمندی مردم در حوزه سلامت تلاش می‌کنند، گفت:

آنچه در کشور مهم است، ارتقای دانش جامعه در حوزه‌های مختلف است و در حوزه ما آنچه دارای اهمیت است، سلامتی مردم و ارتقاء آن است.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در مراسم‌ سفیر سلامت دانشجویی و به مناسبت هفته سلامت، ضمن بیان این مطلب افزود: امیدواریم کشور و دولت در مسیر عقلانیت و تدبیر، مشکلات را مرتفع کنند.

وی با تاکید بر این‌که اگر با خالق خود دوست باشیم، یاد آن باعث آرامش قلب می‌شود و این‌می‌تواند مقدمه‌ای برای عمل به سوگندها باشد، افزود: برای همه ما اتفاقاتی می‌افتد که یاد و اعتماد به خدا برایمان کمک کننده خواهد بود.

هاشمی مشکل جامعه را خودخواهی و خودپسندی بیان کرد و افزود: حس نوع دوستی یکی از ویژگی‌های پسندیده ایرانی‌ها است‌ و باید شما سفیران سلامت دانشجویی این صفت نیکو را سر لوحه زندگی خود قرار دهید.

بنابر اعلام وب‌دا، وزیر بهداشت افزود: به وجود سفیران سلامت دانشجویی افتخار می‌کنیم که دردشان درد جامعه است؛ اگر چه حضور چنین افرادی با این‌خصوصیت نسبت به گذشته کم رنگ‌تر شده و امیدوارم به صفات نیک و پسندیده انسانی و ترویج آن‌ در محیط‌های دانشجویی توجه ویژه شود.
هاشمی تاکید کرد: هیچ افتخاری بزرگ‌تر از آن نیست که بتوانید به دیگران کمک کنید؛ چرا که این کمک در زندگی خود شما تاثیرگذار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *