تنها وبسایت رسمی شرکت نوآوران سلامت گستر شریف noavaran-sharif.ir و noavaran-sharif.com

راه ارتباطی ما با شما سامانه پیامکی 50002210801

تنها لوگو رسمی ثبت شده شرکت نو آوران سلامت گستر شریف نوآوران شریف میباشد.

وضعیت بهداشت در دولت تدبیر و امید به نحوه چشمگیری بهبود یافته است

شریف
برپایی نمایشگاه پهپاد در دانشگاه شریف
فروردین ۲۳, ۱۳۹۶
دانش بنیان
دورهمی مدیران دولتی در شرکت‌های دانش‌بنیان
فروردین ۲۶, ۱۳۹۶
بهداشت
بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: طرح بیمه سلامت باعث شده است که دغدغه خانواده ها تنها درمان فرد بیمار باشد و دیگر مشکل مالی برای درمان فرد بیمار نداشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عصر امروز (۲۳ فروردین) از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی وارد کرمانشاه شد.

وزیر بهداشت، پس از ورود به استان کرمانشاه به شهرستان سنقر و کلیایی سفر کرد و از بیمارستان ۹۶ تختخوابی سنقر و کلیایی که سال ۹۶ افتتاح شده است، بازدید کرد.

حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در جریان این بازدید در جمع اصحاب رسانه، گفت: وضعیت بهداشت در دولت فعلی نسبت به گذشته به نحو چشمگیری بهبود یافته است.

وی با اشاره به طرح بیمه سلامت، افزود: طرح بیمه سلامت باعث شده است که دغدغه خانواده ها تنها درمان فرد بیمار باشد و دیگر مشکل مالی برای درمان فرد بیمار نداشته باشند.

هاشمی، در پایان سخنانش با بیان اینکه رفاه و آرامش مردم هدف دولت تدبیر و امید است، اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای ارائه خدمت به نحوه مطلوب تر انجام می دهیم.

گفتنی است، سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمانشاه سه روز به طول می انجامد و قرار است در جریان این سفر ۱۰ پروژه عمرانی و زیرساختی افتتاح شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *