تنها وبسایت رسمی شرکت نوآوران سلامت گستر شریف noavaran-sharif.ir و noavaran-sharif.com

راه ارتباطی ما با شما سامانه پیامکی 50002210801

تنها لوگو رسمی ثبت شده شرکت نو آوران سلامت گستر شریف نوآوران شریف میباشد.

برپایی نمایشگاه پهپاد در دانشگاه شریف

دانش بنیان
گسترش اقتصاد مقاومتی با توسعه صنایع دانش بنیان
فروردین ۱۴, ۱۳۹۶
بهداشت
وضعیت بهداشت در دولت تدبیر و امید به نحوه چشمگیری بهبود یافته است
فروردین ۲۴, ۱۳۹۶
شریف

Members of Defense Advanced Research Projects Agency's (DARPA) Fast Lightweight Autonomy (FLA) program used the 102nd Intelligence Wing's hangar to test small UAVs in an indoor, controlled environment.

شریف

همایش و نمایشگاه دستاوردهای مسابقات هواپیمای بدون سرنشین، فروردین ماه امسال به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

هم‌زمان با اتمام مرحله ساخت چهارمین دوره مسابقه طراحی و ساخت هواپیمای ‌بدون ‌سرنشین، نمایشگاهی از دستاوردهای این دوره از مسابقات و پرنده‌های تیم‌های شرکت‌کننده، ۲۶ و ۲۷ فروردین‌ماه برگزار می شود.
در این مسابقات که به همت پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری از خردادماه سال گذشته آغاز شده است، ۴۰ تیم از ۲۷ دانشگاه و شرکت دانش‌بنیان ثبت‌نام کرده‌اند و تیم‌ها پس از گذراندن مرحله ارائه پروپوزال و مرحله طراحی، ساخت و نصب تجهیزات، پرنده خود را برای انجام آزمون‌های پروازی آماده کرده اند.
به منظور ارزیابی مرحله ساخت و نیز نمود فیزیکی از دستاوردهای تیم‌ها، نمایشگاهی ۲ روزه از این دستاوردها در تاریخ ۲۶ و ۲۷ فروردین در دانشگاه صنعتی شریف و با حضور ۱۷ تیم برگزار خواهد شد.
همچنین همایشی با حضور مسئولان کشوری و لشکری و مدیران صنایع مرتبط با حوزه پهپاد، روز شنبه ۲۶ فروردین از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن کهربا دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
شرکت هواپیماسازی ایران (هسا)، شرکت صنایع هوایی قدس و مؤسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی، از دیگر برگزارکنندگان این همایش و نمایشگاه هستند.
حضور در همایش و بازدید از نمایشگاه برای عموم علاقه مندان آزاد است.

منبع: ایرنا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *