تنها وبسایت رسمی شرکت نوآوران سلامت گستر شریف noavaran-sharif.ir و noavaran-sharif.com

راه ارتباطی ما با شما سامانه پیامکی 50002210801

تنها لوگو رسمی ثبت شده شرکت نو آوران سلامت گستر شریف نوآوران شریف میباشد.

تدبیر جدید پژو برای نفوذ در شرکتهای فناوری

هواوی
هواوی می‌خواهد که سوپر فون بسازد!
آذر ۲۱, ۱۳۹۵
دانش بنیان
شرکت نوآوران شریف دانش بنیان شد
آذر ۲۲, ۱۳۹۵
پژو
پژو

سازنده خودروهای پژو و سیتروئن به منظور دسترسی به فناوریهای جدید برای نسل جدید خودروها، سرمایه گذاری خطرپذیر در شرکتهای کوچک تازه تاسیس مانند خدمات تاکسی آنلاین و رایانش ابری را افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، گروه پژوسیتروئن که دومین تولیدکننده بزرگ خودرو در اروپاست، از طریق واحد جدیدی که به تازگی تشکیل داده است، در صندوقهای سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه گذاری خواهد کرد. این امر اجازه می دهد این شرکت سهام استارت آپ‌هایی را خریداری کند که مایل به سرمایه گذاری مستقیم از سوی یک شرکت بزرگ نیستند. این صندوق که Business Lab نام دارد، نخستین سرمایه گذاری را در شرکت خدمات پخش موسیقی Deezer انجام داد.

آن لالیرون، مدیر واحد Business Lab به بلومبرگ گفت: توسعه سرمایه گذاری خطرپذیر، ابزار جدیدی برای گروه پژوسیتروئن است. بعضی از استارت آپ‌ها تمایلی به سرمایه گذاری از سوی یک شرکت بزرگ ندارند بنابراین ما به دنبال همکاری با آنها تحت اشکال مختلفی هستیم.

واحد Business Lab در راستای هدف کارلوس تاوارس، مدیرعامل گروه پژوسیتروئن برای گسترش خدمات موبیلیتی، مسئول یافتن و آزمودن فناوری جدید است. خودروسازان سنتی با رقیبانی مانند اوبر و اپل برای طراحی اشکال جدید حمل و نقل رقابت می کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، بعلاوه صندوق Business Lab که با سرمایه ۱۰۰ میلیون یورو (۱۰۷ میلیون دلار) فعالیتش را آغاز کرده است، به دنبال شراکت مستقیم با تامین کنندگان فناوری موبیلیتی است. تمرکز این واحد بر فناوری پاک، هوش مصنوعی، آنالیتیک و تجارت الکترونیکی خواهد بود.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *